Eurasier Klub
- Klub chovatelů eurasierů -

Historie klubu

Vážení přátelé a majitelé Eurasierů, s potěšením Vám můžeme oznámit, že byl předsednictvem ČMKU dne 18. 10. 2007 schválen za člena ČMKU EURASIER Klub z. s. jako jediný zastřešující orgán pro Eurasiery v České republice, pod číslem 5023 . Registrace proběhla u MVČR 2. 4. 2007 s přiděleným
IČ: 285 52 806
.

Budeme velmi potěšeni, pokud se stanete jeho členy a přispějete tak k rozvoji chovu Eurasierů v České republice. Členský poplatek činí 500,- Kč. Číslo účtu 2201324385/2010 a ostatní náležitosti jsou uvedeny na přihlášce. Samozřejmostí je, že budete dostávat poštou zpravodaj a v něm aktuální informace, možnost inzerce a publikace Vašich zkušeností s chovem tak mimořádného plemene, jakým je Eurasier určitě je.

K dispozici Vám budou i naše internetové stránky, které se budou průběžně doplňovat. Každý člen zde může mít fotografie s popisem svého pejska a své chovatelské stanice. Klub bude organizovat klubové výstavy a vyřizovat nutnou administrativu.

Přivítáme samozřejmě rádi i členy, kteří prozatím žádného pejska nevlastní, ale mají zájem pomoci organizačně i finančně. Děkujeme za podporu a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pavel Jůza

Zápisní řád
Stanovy Eurasier klubu

historie